STYROSAN EPS YALITIM, AMBALAJ ve SANAYİ ÜRÜNLERİ 

Firmamız 2004 yılından itibaren bugünkü üretim tesislerinde T.C. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı izni ile gıda kutuları, tarım sektörüne ve sahip olduğu TSE ve Kalite Belgeleri ile inşaat sektörüne ısı yalıtım levhaları üreten bir BLOKSAN A.Ş. kuruluşudur.

Tüm yönetici ve çalışanlarımızın katkılarıyla müşterilerimizin tüm ihtiyaç ve beklentilerini, hızlı, kusursuz ve ekonomik şartlarda yerine getirmeyi ve sunmayı hedefleyen firmamız;

Müşteri taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamayı, zamanında teslimatı ve güvenilir hizmet sunmayı kendine misyon edinmiştir.

Kalite yönetim sistemi çerçevesinde tüm çalışmalarımızla mükemmelliği hedefleyen müşterilerimize rekabetçi, güvenilir, kaliteli ürünler sunmayı bunların sonucunda da planlı büyümeyi ve üretim başlangıcından teslimata kadar tüm çalışanlarımıza ve müşterilerimize değer katmayı vizyon edinmiştir.

Bizi tercih eden tüm müşterilerimize hata ve riski en aza indirilmiş, kalite unsurları en güncel şekilde uygulanmış, kullanışlı, sağlam ürünlerimizle devamlı hizmet vermenin yanında alternatif çözümler üreterek müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, sektörde aranan bir marka olma başlıca hedeflerimizdir.